• bilgi@derinajans.com
 • 0850 885 1 266

zaman höşmerim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,449 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: zaman höşmerimleri
 • ADRES: Eskikuyumcular mh. Atalar cd. no:8
 • TELEFON: 0 (266) 244 1111
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Geniş ürün yelpazesine sahip Zaman Höşmerimleri’nde; Antep fıstıklı höşmerim, Beyaz çikolatalı antep fıstıklı höşmerim, Cevizli höşmerim, Çikolatalı höşmerim, Damla sakızlı höşmerim, Fırınlanmış höşmerim, Karavana (Normal) höşmerim, Karışık meyveli höşmerim, Kestaneli höşmerim, Hediyelik höşmerim, Koyun höşmerimi ve Yeniköylü höşmerim çeşitleri bulunmaktadır.

Ayrıca Antep fıstıklı ezme, Cevizli ezme, İrmik helvası ve Dondurma çeşitlerimiz de mevcuttur.

urunlerimiz

              

                   

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KARGO İLE KAPIDA ÖDEME GÖNDERİLİR.

subelerimiz

Zaman Höşmerimleri Balıkesir merkez de 5 şube ve 1 imalathane ile hizmet vermektedir. Ayrıca  Türkiye’nin her yerine sipariş ağı mevcuttur.

Balıkesir Şubelerimiz; Yeşilli şubesi, Toplu Taşıma (TTM) şubesi, Toygar şubesi, Yonca şubesi, Paşaalanı şubesi.

 • Yeşilli Şubesi: Eskikuyumcular mh. Atalar cd. no:8 Balıkesir                 (Tel: 0541 261 29 44 – 0266 244 11 11)
 • Toplu Taşıma(TTM) Şubesi: Akıncılar mh. 2. Yaykıran cd. no:33/17 Balıkesir                  (Tel: 0266 243 71 71)
 • Toygar Şubesi: Toygar Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:57/59-1 Balıkesir                         (Tel: 0266 227 77 37)
 • Paşaalanı Şubesi: Paşaalanı mh. Çengel cd. no:92 Balıkesir                                            (Tel: 0266 246 11 59)
 • Yonca Şubesi: Hisariçi mh. Ahmet Toprak cd. No:3/A Balıkesir                                         (Tel: 0266 243 42 43)
 • İmalathane: Paşaalanı mh. Çengel cd. no:92 Balıkesir                                                       (Tel: 0266 241 11 37)

hakkimizda

Höşmerim kazanının ateşini ilk yaktığımızda yıl 1992 idi. O zamanlar Balıkesir’in tek çok katlı otoparkının yanında küçük bir dükkanda hem üretip hem de satmaya başlamıştık. İlk kazancımızın içerisinde günlük 10 kg klasik höşmerim üretebiliyorduk. O yıllardan itibaren, yenilikçi fikirlerimizin peşinde koşarak hem üretimi hem de kaliteyi arttırmayı planlıyorduk. Bu fikirlerimizin ilk meyvesini 1995 yılında bol peynirli ” Özel Höşmerim” i üretmeye başlayarak aldık. Uzun yıllar kaliteli ürün ve hizmet politikasını sürdüren firmamız, asıl atılımı 2009 yılında üretmeye başladığı 15 çeşit üründe yaparak, höşmerim kültürünü tamamen farklı bir boyuta taşımayı başarmıştır. Yeni ürünlerimizin de tamamen doğal olarak üretilmesi siz değerli müşterilerimizin beğenisini kısa sürede kazanmamıza yardımcı olmuştur. Aynı yıl içerisinde, kendine öz kalitesiyle dondurma imalatına başlayan firmamız, Balıkesir’ de höşmerim sektörünün yenilenip gelişmesine öncülük ederken çıtayı da oldukça yukarı çekmiştir.

2013 yılı itibariyle Balıkesir’ de ki modern imalathanesi ve 5 satış şubesiyle size hizmet etmeyi sürdürmektedir. Gelişen teknolojiye de ayak uyduran firmamız, internet üzerinden Türkiye’ nin her yerine höşmerim satışı yaparak, ürününüzü kargoyla kapınıza kadar ulaştırmaktadır.

TV Reklam Çalışmalarımızı İzlemek İçin TIKLAYINIZ

zaman-hosmerimleri-siparis

Facebook: /zamanhosmerimleri   |||   İnstagram: /engingencdemir

İŞ YERİMİZİ 360 SANAL TUR İLE GÖRÜNTÜLEYİN

Tüm Gıda Sertifikalarımızı İncelemek İçin Tıklayınız.

zaman-hosmerimleri-belge

HOŞ MU ERİM / HÖŞMERİM Tarihi

Her yörenin kendine has mutfağı ve birde hikayesi vardır. Rivayete göre; askere giden evin erkeği uzun yıllar vatani görevini yaptıktan sonra huzurla, sevinçle evine döner. Fadime hanım, canından çok sevdiği hayat arkadaşını birden karşısında görünce çok sevinir. Nasıl sevinmesin? Yıllardır yolunu gözlediği yiğidine kavuşmuştur. Kısa bir sohbetten sonra Fadime hanım, yiğidine bir sofra kurmaya karar verir, fakat evde hazırda sunabileceği bir yiyecek yoktur. Ne yapsam acaba diye düşünürken; süzekte asılı taze peynir gözüne ilişir. Fadime hanım peynirden birşey hazırlamaya karar verir. Taze peyniri hafif ateşte pişirmeye başlar. İçine yumurta sarısı, şeker ve irmik (un) katarak pişirir. Fadime hanım tencereye bakar mis gibi kokuyor. Göze de güzel gözüküyor. Yaptığından memnun olur. Acaba yiğidi beğenecek mi? Yaptığını yiğidine sunar ve biraz yemesini bekledikten sonra merakla “Hoş mu erim?” “Hoş mu erim?” diye sorar. Kocası memnuniyetle “hoş, hoş” diyerek Fadime hanımı takdir eder. Balıkesir’in bu meşhur tatlısının hikayesi dilden dile, kulaktan kulağa anlatıla anlatıla “Höşmerim” adını almıştır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.