• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
969 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail YOLGİDEN
  • ADRES: Oruçgazi Mah. Altay Cad. No:49/A
  • TELEFON: 0 (549) 393 3305
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yolgiden İnşaat Yapı Taahhüt Ltd. Şti. Firmamız 1976 yılında Yolgiden İnşaat ismiyle İbrahim Yolgiden tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana yapı malzemeleri temini, montajı ve inşaat işleri üzerine uzmanlaşan firmamız Türkiye’nin ve dünyanın seçkin markalarını Yolgiden İnşaat ayrıcalığı ve güvencesi ile değerli müşterilerine sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır. Her yeni projemizi, yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimiz ile tamamlıyoruz.
Çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek gerçekleştirmekte olduğumuz her projede kalite yaklaşımıyla dünya standartlarındayız.
Köklü deneyimimizle çağdaş Dünya’nın hızla değişen beklentilerine cevap verebilmekteyiz. Gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” yarısındayız.
Günlük yaşamın farklı süreç ve alanlarında çağdaş yaşam biçimlerinin buluştuğu kent ortamında, üretim ve pazarlama süreçlerinin bütünlüğü içinde, farklı beklentilere cevap veren özgün bir konsept yaratıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.