• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

15 Nisan 2020 16:05

TAVUKLARIN YEMİ BİTTİ, İMDADINA BEKÇİLER YETİŞTİ

TAVUKLARIN YEMİ BİTTİ, İMDADINA BEKÇİLER YETİŞTİ

Balıkesir’in Savaştepe ilçesinde yaşayan Fikret Karagöz (57), tavuklarının yemi bitince “Vefa Sosyal Destek Grubu”nu aradı. Karagöz’ün  siparişini temin eden Savaştepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tavuklara yem ve su verdi.

İçişleri Bakanlığının Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayımladığı genelgeyle sokağa çıkma yasağı getirilen vatandaşların talep ve ihtiyaçları “Vefa Destek Grubu” ekipleri tarafından karşılanıyor. Bu çerçevede, Balıkesir genelinde olduğu gibi Savaştepe ilçesinde de tedbirlerin başladığı ilk andan itibaren tüm talepleri karşılayan ekipler,
tavuklarının yemi biten Fikret Karagöz’ü de sevindirdi.  Savaştepe’de koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında evinden çıkamayan 57 yaşındaki Karagöz,  tavuklarının yemi bitince Vefa Sosyal Destek Gurubunu aradı.  Karagöz’ün  yem siparişini temin eden Savaştepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri,  tavuklara yem ve su verdi.
Balıkesir Valiliği’nden yapılan açıklamada, ” Değerli hemşehrilerimiz, Vefa Sosyal Destek Grubu ve Vefa İletişim Merkezine ulaşmak için sadece 112’yi aramanız yeterli olacaktır. 20 ilçemizde Vefa Sosyal Destek Gruplarımız, Kolluk Birimlerimizle sokağa çıkma yasağı süresince her zaman yanınızdayız” denildi.

 

Kaynak: www.balikesir24saat.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.