• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

15 Nisan 2020 16:26

TANSİYON HASTASI MİNİK RAHMİ’YE BÜYÜKŞEHİR JESTİ

TANSİYON HASTASI MİNİK RAHMİ’YE BÜYÜKŞEHİR JESTİ

Karamanköy’de yaşayan tansiyon hastası Rahmi Aslanboğa (9) ve ailesi, Büyükşehir Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı’nı arayıp tuzsuz ekmek istedi. Başkan Yılmaz  küçük Rahmi’ye ekmekle birlikte oyuncak tren, kardeşlerine ise Barbie bebek  gönderdi. İsteği yerine getirildiği için çok mutlu olan Rahmi, Başkan Yılmaz’a teşekkür ve selamlarını gönderdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Merkez Altıeylül ilçesine bağlı kırsal Karamanköy Mahallesi’nde yaşayan 9 yaşındaki Rahmi Aslanboğa’nın isteğini yerine getirdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Whatsapp İhbar Hattı aracılığıyla potasyum yükselmesi ve hipertansiyon hastası oğlu adına istekte bulunan annesi, uyguladığı diyet dolayısıyla tuzsuz ekmek tüketmesi gereken oğlu için ekmek talep etti. Küçük Rahmi’ye Fırıntaş’tan tuzsuz ekmek ile oyuncak tren gönderen Başkan Yılmaz, Rahmi’nin kız kardeşleri minik Asel ile Emine’yi de unutmayarak onlara da Barbie bebek gönderdi.

“EVİMİZE KADAR GETİRDİLER”

Oğlunun isteğini yerine getiren Başkan Yılmaz’a teşekkürlerini ileten çocukların annesi Şeyda Aslanboğa, “Yücel Yılmaz Başkanımızdan Allah razı olsun. Hastalığı dolayısıyla oğlum diyet uyguluyor, bu nedenle tuzsuz ekmek tüketmesi gerekiyor. Ekmeğe ulaşım sağlayamadık. Büyükşehir Whatsapp İhbar Hattı’na yazarak talepte bulunduk. Oradan anında dönüş yaptılar ve sonrasında ekmeği eve kadar getirdiler, yanında 3 çocuğuma da hediyelerle birlikte. Her şey için çok teşekkür ederim” dedi.

 

Kaynak: www.balikesir24saat.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.