• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

6 Mart 2018 13:29

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE JEST

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE JEST

“Türk Kızılay’ına teşekkür ettiler”

    Balıkesir Kızılay Şubesi Cumhuriyet İlk ve Orta Okulunda bulunan 696 öğrenciye Kızılay aracılığı ile giysi yardımında bulundu. Bu kapsamda Cumhuriyet İlk ve Ortaokuluna gelen Kızılay Balıkesir Şube Başkanlığı yetkilileri okuldaki 696 öğrenciye üzerinde isimlerin yazılı olduğu poşetleri dağıttı.

   Kızılay Balıkesir Şube Başkanı Av. Hüseyin Gündoğan, yaptığı açıklamada özel bir firmanın Kızılay aracılığı ile dağıttığı bu giyim yardımının her yıl düzenli olarak yapılacağını ve önümüzdeki yıl bu yardımların daha da artmasını hedeflediklerini, yardım poşetlerinin her birinde kazak, tişört, yazlık ve kışlık pantolonlar olduğunu belirtti. Giysi poşetlerini Altıeylül Kaymakamı Dr. Oktay Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Okul Müdürü İdris Kutluay, Kızılay Balıkesir Şube Başkanı Av.Hüseyin Gündoğan, Genç Kızılay Balıkesir İl Başkanı Burhan Alkan, Balıkesir Üniversitesi Kızılay Öğrenci Topluluğu Başkanı Kerem Türkan ve Kızılay Gönüllüleri dağıtırken öğrenciler giysiler için Türk Kızılay’ına teşekkür ettiler.

   Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik de Türk Kızılay’ına teşekkür ederek bu yardımların Balıkesir’e gelmesine vesile olan Balıkesir Kızılay Şubesine Milli Eğitim camiası adına teşekkür etti. Poşetlerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerine yansırken dağıtım törenin ardından öğrenciler ile Kızılay yetkilileri toplu fotoğraf çekildi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.