• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

15 Ağustos 2018 11:03

“KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ”

“KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ”

KULA: TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YIKMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YIKMAYA KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, “Son zamanlarda ülkemizin siyasi ve ekonomik anlamda uluslararası saldırıya maruz kaldığı malumunuzdur. Ancak Türk Ekonomisi ve Bankacılık Sistemi sağlam temellere oturmakta olup her türlü krize göğüs gerecek güce sahiptir” dedi. Kula sözlerini şöyle sürdürdü: “Hükümetimizin ve Merkez Bankamızın aldığı sıra tedbirler ile ekonomide taşlar yerli yerine oturacak ve istikrar en kısa sürede sağlanacaktır.

Mevcut durum itibariyle paniğe sebep olacak herhangi bir durum olmadığı gibi panik havası yaratıp ülkemizin içinde bulunduğu durumdan pay çıkarmak isteyenler amaçlarına ulaşamayacaktır. Herkesin sükûnet içinde, devletimize güvenerek destek olmasının vaktidir. Bu ekonomik savaştan, millet olarak bir ve beraber olduğumuz müddetçe galip geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, vatandaşının bekasını sağlayacak güce sahiptir. Biz Balıkesir Ticaret Borsası olarak milletimize ve devletimize her türlü desteği sağlamaya hazırız. Devletimizin bize vereceği görev ve sorumlulukla, ülkemiz için çalışmaya, üretmeye devam ederek, milletimizin ve ülkemizin hizmetinde olacağız.

Ülkemizin, haklı duruşu sonucu başlatılan bu topyekün savaşta, her zaman yanında olduğumuzu kamuoyuna duyurur saygılarımızı sunarız.”

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.