• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

20 Nisan 2020 14:50

HURİYE TEYZE DE VİRÜS KURBANI

HURİYE TEYZE DE VİRÜS KURBANI

Koronavirüs tüm Türkiye ile birlikte Balıkesir ve ilçelerinde de can almaya devam ediyor. Son ölüm haberi ise Erdek’ten geldi. Kalp yetmezliği ve astım bronşit hastası olan, koronavirüs testi pozitif çıkan ve karantinaya alınan 72 yaşındaki Huriye Heper vefat etti.

Geçtiğimiz hafta annesinin rahatsızlığı ile ilgili olarak  sosyal medya hesabından açıklamada bulunan oğlu Hamit Heper,  “Anneme Covid-19 teşhisi kondu.  Erdek’teki ilk vakadır ve vaka sayısı sıfır olan Erdekte virüsü bir yerden almasının mümkünatı yoktur. Covid19 testinin pozitif çıkmasını yüksek ihtimalle Erdek veya Bandırma Devlet Hastanesi’nden kapmış olabileceğini düşünüyoruz. Bizler farklı yorumlar yapılmaması için hiç bir şekilde bu vakayı gizlemedik” demişti.

11 Nisan’da Bandırma Devlet Hastanesi’nde solunum cihazına bağlanan Heper kurtarılamadı.  Acı haberi de duyuran oğlu Hamit Heper, “Dünyalar tatlısı bir tanemiz, canımız, annemiz Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Nurlar içinde uyu bir tanım. Hepinizden Allah razı olsun. Hepiniz haklarınızı helal ediniz” dedi. Metin ISSIZLAR/ ERDEK 

Kaynak: www.balikesir24saat.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.