• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

21 Nisan 2020 11:35

BAĞIŞ KAMPANYASINA DESTEK YAĞIYOR

BAĞIŞ KAMPANYASINA DESTEK YAĞIYOR

Burhaniye Belediyesi tarafından başlatılan izinli bağış kampanyasında iki haftada 402 bin 670 TL toplandı.

Burhaniye Belediyesi tarafından, Korona virüsünden etkilenerek işsiz kalan, işyerini kapatan ve 65 yaş üstü geliri olmayan vatandaşlara yönelik başlatılan bağış kampanyası duyarlı vatandaşların yaptıkları bağışlarla rekora imza atıyor.

Kaymakamlık izni ile başlatılan ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in de Belediye Başkanlığı maaşını bağışlayarak öncü olduğu kampanyada iki haftada toplanan nakdi bağış 402 bin 670 TL oldu.

Yapılan bağışlarla ilgili açıklama yapan Burhaniye’nin CHP’li Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Burhaniyeliler olarak bu zor zamanlarda güzel çalışmalara imzalar atıyoruz. Duyarlılığın ve dayanışmanın en güzel örneğini bu kampanyamızla tüm ülkeye gösteriyoruz” dedi.

 

Başkan Deveciler’in mesajı şöyle:

“Bağış kampanyamız gerçek anlamda virüsten dolayı mağdur olan vatandaşlarımızın yaralarını bir nebzede olsa saracak. Bağışlanan her kuruş ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Kampanyamız devam ediyor. Bağış ve gıda yardımı yapmak isteyen duyarlı vatandaşlarımızı bu beraberliğe ortak olmaya davet ediyorum. Ayrıca gösterdikleri sorumlulukla kampanyamıza katkı sunan tüm bağışçılarımıza Burhaniyeli hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: www.balikesir24saat.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.