• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
430 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ BALIKESİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

17Eylül Mh. Atatürk Cd. 149/61 Bandırma / Balıkesir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hizmetlerimiz

  • Manuel Terapi
  • Omurga Problemleri
  • Kronik Ağrı Problemleri
  • Klinik ve Aletli Pilates
  • Yerçekimsiz Yoga
  • Kurumsal Ergoterapi Eğitimleri
  • Duygu Bütünleme ve Çocuk Fizyoterapisi
  • Ameliyat Öncesi ve Sonrası Rehabilitasyon
  • Sporcu Yaralanmaları

Size Özel Egzersiz

Yapacağınız egzersiz ve sporun size en kaliteli faydayı sağlayabilmesi için uzman kişilerce değerlendirilip size en uygun programların hazırlanması ve gelişiminize göre takip edilmesi çok önemlidir. Yapmayı düşündüğünüz spor ve egzersizler; fiziksel özellikleriniz, yaşınız, mesleğiniz ve bir çok faktöre göre değişiklik gösterir. Bir uzmanla çalıştığınızda daha önce geçirmiş olduğunuz fiziksel rahatsızlıklar olsa dahi güven içerisinde aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Çünkü Biz;

Bandırma Fizyoterapi olarak kendini geliştiren, tıbbi gelişmeleri takip eden, hijyenik, şık, ergonomik ve temiz ortamlar sunan, ehliyet sahibi, işinde uzman profesyonellerle çalışan bir ekibiz. Kişisel sağlığın yanında toplum sağlığı için eğitimler hazırlar, sunar, uygular ve uygulatırız. Bilimin ışığında hizmet verirken danışanlarımızla sıcak ilişkiler kurar ve biyopsikososyal yaklaşım içinde maksimum verimi sağlarız. 

Fizyoterapist İle Klinik Pilates

Klinik pilates normal pilatesten farklı olarak bel-boyun omurga problemlerine daha çok ağırlık verilerek yapılan bir egzersiz çeşididir. Bu tur problemleri olan kişilerin risk oluşturmamak adına bir fizyoterapistle çalışması çok önemlidir. Klinik pilatesle sağlığınıza kavuşurken  kilo verir ve hem estetik açıdan hem de sağlıklı olarak daha uygun bir duruşa sahip olursunuz.

Hakkımızda

Bandırma Fizyoterapi Merkezi fizyoterapi ve kişiye özel egzersiz konusunda doğan ihtiyaca yönelik olarak insan ve sağlık odaklı çalışan profesyonel bir merkezdir.

Probleminizle ilgili daha önce başvurduğunuz hekim size egzersiz, fizyoterapi, pilates, yürüyüş önerdiyse, kronik ağrılarınız varsa, uzman fizyoterapistlerimiz tarafından ayrıntılı bir değerlendirme analizine alınırsınız. Sonrasında size uygun olan güncel fizik terapi yaklaşımları, gerekli modern ekipmanlar ve özel egzersiz programlarıyla süreç devam ettirilir. 

Amacımız tüm bunların yanında size özel düzenlemeleri yapmak ve gerekli eğitimleri vererek sağlıklı ve aktif yaşamın sürdürülebilirliği için profesyonel destek sağlamaktır. Gerekli gördüğümüz durumlarda diğer sağlık çalışanlarını da programımıza dahil ederiz.
 
Ağrısız ve kaliteli yasam hedefleyen merkezimizde ailemize dahil olduğunuz andan itibaren tüm yaşamınızı daha saplıklı daha aktif ve kronik ağrılarınızı geride bırakmış bir birey olarak sürdürmenizi hedefleriz. Tıbbi gelişmeleri takip ederek en güncel yöntemlerden faydalanmanızı sağlarız.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.