• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

Balıkesir Roket Haşere İlaçlama

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,238 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Umut AKAY
  • ADRES: 2. Sakarya Mahallesi Ceylan Sokak No:1/1
  • TELEFON: 0 (266) 221 5230
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00

FİRMA HAKKINDA

Hizmet Alanlarımız:

*Apartman ve Siteler
*Oteller
*Restaurantlar
*Fırınlar
*Lokantalar
*Gıda İşletmeleri
*Hastaneler
*Büyük Marketler
*İş Hanları
*Okullar
*Büyük ve Küçükbaş Hayvan Barınakları

Evler ve iş yerleri gibi kapalı mekanları ve açık mekanları önemli şekilde etkileyen haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için mutlaka profesyonel ilaçlama yapılmalıdır. Bu canlılar, çok çabuk üremekte ve her alana sirayet edebilmektedir. Bu nedenle, mutlaka, çok etkili ve kaliteli ürünlerle, ayrıntılı şekilde ilaçlama yapılmalıdır. Balıkesir İlinde, tanınmış firmamızdan bu alanda hizmet almanız mümkündür.

Firmamız, işlem yapılacak alanın tüm özelliklerini ve çevresel faktörleri de dikkate alarak incelemektedir. Burada bulunan veya bulunması muhtemel olarak haşere ile kemirgen türlerine göre ilaçlama yapılmaktadır. Bu nedenle, kesin çözüm sunulmaktadır. Özellikle, periyodik şekilde uygulama yapılması durumunda, son derece sağlıklı ve tertemiz mekanların yaratılması söz konusu olmaktadır.

Firmamız kapsamında, ev, iş yeri, mağaza, alışveriş merkezi, fabrika, depo, ambar, limanlar, gemiler, bina ve siteler, okul, hastane, fırın, kafe gibi alanlarda işlem yapılmaktadır. Geniş alan seçenekleri, firmamızın kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm odaklı şekilde ilaçlanmaktadır. Bu nedenle, firmamıza her zaman güvenebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyat seçenekleri sizleri bekliyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.