• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

Ali Haşmet Gönen Sigorta Aracılık Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
987 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Haşmet GÖNEN
  • ADRES: Eskikuyumcular Mh. Yeşilli Cd. No: 61/B (Umurbey Cami Karşısı)
  • TELEFON: 0 (266) 249 2022
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

Ali Haşmet Gönen Sigorta Aracılık Hizmetleri

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. T.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti. 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamlayarak, 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını aldı.

 Groupama Sigorta, İstanbul’daki Merkez, Kadıköy, Bakırköy Bölge Müdürlükleri ile Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Trabzon’daki Bölge Müdürlükleri ve Kıbrıs’taki Şube Müdürlüğü ile geniş acente ağına sahiptir.


Aracınıza Özel

Aracınız sizin için çok özel!
Arabanıza  itina ile bakarsınız:  muayenesini yaptırır, yıkar-temizler, periyodik bakımlarını tamamlar, yağ- lastik kontrollerini aksatmazsınız…
… ve tabiki Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko Sigortasını da ihmal etmezsiniz…

ÖNLEMİNİZİ ALIN, ARACINIZI KEYİFLE KULLANIN!

  • Kasko Sigortası ile kendi aracınızı birçok zarara karşı güvence altına alırsınız. Kasko, aracınızda bir kayıp/hasar durumunda sizin mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı   önler. Sonra pişman olmamak için kaskonuzu yaptirip önleminizi alin, aracinizi keyifle kullanin.
  • Zorunlu Trafik Sigortası ise aracınızın neden olacağı kazalarda sorumluluklarınızı sigorta altına alır.  Kaza esnasında üçüncü kişilerin mal veya can kaybına  neden olma durumunda, kusurunuz oraninda olusan zarar, poliçenizdeki limitlerimiz dahilinde karşılanır.

Groupama avantajları ile trafikte sigortasız kalmayın!

Evinize Özel

Evimiz, hayatta en mutlu olduğumuz yerdir. Başka hiçbir yerde kendimizi bu kadar huzurlu ve güvende hissetmeyiz…

Groupama Sigorta’dan konut sigortası ürünleri ile yangından su baskınına, depremden hırsızlığa kadar birçok tehlikeye karşı evinizi, eşyalarınızı hatta hayatı paylaştığınız sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Evinizi Groupama güvencesi ile çok yönlü koruma altına alın. Hem size özel hizmet ve avantajlardan yararlanın, hem de huzurla yaşamanın tadını çıkarın.

  • Hayatınıza Özel
  • Sağlığınıza Özel ve daha fazlası için sizleri bekliyoruz

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.