• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABER DETAYI

28 Ekim 2017 17:59

Termal Turizmin Gözdesi Sındırgı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Termal Turizmin Gözdesi Sındırgı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Sındırgı termal turizmin incisi olma yolunda ilerliyor.

Termal kaynakları ile doğallığın ve kültürün buluştuğu adres Doğal Şehir Sındırgı termal turizmin incisi olma yolunda ilerliyor. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın 2004 ten bu yana kurduğu hayaller ve ilçeyi termal turizm alanında geliştirmek adına gerçekleştirdiği çalışmalar meyvelerini vermeye başladı. Turizme altlık hazırlayan çalışmalar, her geçen gün yükselen termal tesisler ile birleşerek ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturuyor.

Başkan Yavaş’ın oldukça önem verdiği tanıtım çalışmaları da Sındırgı’nın tanınırlığını arttırıyor. İlçe ise her geçen gün artan ziyaretçileri ağırlamaya devam ediyor. Özellikle Cumhuriyet Meydanı ve Şerif Paşa meydanında mola veren gruplar hem ilçeyi tanıyor, hem de yaptıkları alışveriş ile esnaflara katkı sağlıyor.

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ilçeye katkı sağlayan termal turizm işletmeleri ile son günlerde ilçeye ziyaretlerini sıklaştıran tur şirketlerine teşekkürlerini ileterek “ Turizm adına yapmış olduğumuz çalışmalar meyvesini vermeye başladı. Emendere Termal Otel ile başlattığımız termal tesislere her geçen gün yenileri eklendi. Bu sayede de ilçemize ziyaretçiler geliyor, bizler de misafirlerimiz geldiğinde konaklatma fırsatı buluyoruz. Aynı zamanda dolaylı yoldan ilçemizin güzelliklerini de tanıtma fırsatı buluyoruz. Ziyaretçilerimiz geliyor, sokaklarımız renkleniyor, esnaflarımız kazanıyor, ilçemiz gelişiyor. Sındırgılı vatandaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Kendilerini bu atmosfere kolay adapte ediyor. Onların ziyaretçilere olan samimi ve sıcak tavırları ilçeyi daha da zenginleştiriyor. Esnafımızın kendisini yenilemesi, hizmet sektöründe yeni işletmelerin açılması da gücümüze güç katıyor. Doğal Şehir Sındırgı bütün doğallığı ve kültürü ile ziyaretçilerini ağırlıyor ve herkesi bekliyor. Özellikle son günlerde ilçeye gruplar getiren, tanıtım gerçekleştiren Ozan Özdil kardeşime ve tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Esnaf ve vatandaşlar da bu durumdan oldukça memnun. Bir zamanlar hayaldi, artık Sındırgı turizm kenti.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.