• bilgi@derinajans.com
 • 0850 885 1 266
 • Donas Balıkesir’de 2. Türkiye’de 37. Şubesini Açtı

  14 Aralık 2017 11:50 DEVAMINI GÖR
 • Kazdağları’nda 2. İda Ultra Maratonu yapıldı

  4 Aralık 2017 15:27 DEVAMINI GÖR
 • SALGIN VAR!

  30 Kasım 2017 12:19 DEVAMINI GÖR
 • Büyükşehir Belediyesi Mavi Bayrak Eğitimine Katıldı

  29 Kasım 2017 18:00 DEVAMINI GÖR
 • Susurluk Ayranı ve Tostu tescillendi

  25 Kasım 2017 18:04 DEVAMINI GÖR
 • 250. Hasta Taburcu Oldu

  10 Kasım 2017 18:12 DEVAMINI GÖR
 • “Uygulamalı İç Kontrol ve Risk Yönetimi Eğitimi”

  6 Kasım 2017 16:56 DEVAMINI GÖR
 • Termal Turizmin Gözdesi Sındırgı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

  28 Ekim 2017 17:59 DEVAMINI GÖR
 • KEPSUT’TA ÖĞRENCİLER OKULA,

  27 Ekim 2017 11:09 DEVAMINI GÖR
 • Haluk Levent Üniversitelerle Buluştu

  20 Ekim 2017 17:12 DEVAMINI GÖR

HABERLER

Donas Balıkesir’de 2. Türkiye’de 37. Şubesini Açtı

Donas Balıkesir’de 2. Türkiye’de 37. Şubesini Açtı

Türkiye’de 37. , Balıkesir’de 2. Şubesini açarak Balıkesir’lilere hizmet vermeye devam eden DONAS, müşterileri için kaliteli ürünleri seçip hijyenik ortamlarda taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üreterek Balıkesir’lilere hizmet ediyor. Donas Balıkesir 2. Şubesinin açılışında, açılışa katılan vatandaşlara ücretsiz DONAS ikram edildi. Türkiye genelinde 36 şubesi bulunan ve gıda sektöründe hizmet veren DONAS, Balıkesir merkezi […]

Kazdağları’nda 2. İda Ultra Maratonu yapıldı

Kazdağları’nda 2. İda Ultra Maratonu yapıldı

Edremit Belediyesi’nin katkıları Kazdağları’nın Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Yeşilyurt köyü ile Balıkesir’in Edremit ilçesi arasında Türkiye’nin ilk kış maratonu olarak gerçekleştirilen İsa Ultra Maratona 8 ülkeden sporcular katıldı.

SALGIN VAR!

SALGIN VAR!

Balıkesir’deki okullar S.O.S veriyor. Başta Naciye Kabakçı olmak üzere bir çok okulda temizlik ve hijyen eksikliği sebebiyle salgın hastalıklar baş göstermiş durumda. Milli Eğitim ve İl Sağlık yetkililerinin derhal okullarda bu konuda önlem alması gerekiyor. Aksi takdirde bulaşıcı görünen bu enfeksiyonel hastalıklar hem velilerin, hem çocukların, hem de sorunluların canını yakacak.

Büyükşehir Belediyesi Mavi Bayrak Eğitimine Katıldı

Büyükşehir Belediyesi Mavi Bayrak Eğitimine Katıldı

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV)’in ev sahipliğinde düzenlenen 11. Yerel Mavi Bayrak Sorumluları Eğitim Seminerinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekiplerinin çalışmaları örnek gösterildi.

Susurluk Ayranı ve Tostu tescillendi

Susurluk Ayranı ve Tostu tescillendi

Susurluk Ticaret Odası’nın 2013 yılında ulusal düzeyde tescillenmesi için Türk Patent Enstitüsüne yaptığı başvuru 20 Kasım 2017 Pazartesi günü sonuçlandı.

250. Hasta Taburcu Oldu

250. Hasta Taburcu Oldu

BAÜN Hastanesinde Böbrek Taşı Tedavisinde “PCNL” Başarısı: 250. Hasta Taburcu Oldu
Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Üroloji Anabilim Dalı bünyesinde gerçekleştirilen Perkütan Nefrolitotomi (PCNL) yöntemi ile böbrek taşı tedavisi olan 250. hasta da şifa ile taburcu edildi. 250. hastanın taburcu olmasının ardından işlemi gerçekleştiren Üroloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof. Dr. Cem Güler ve Prof. Dr. Emre Tüzel, uygulanan yöntem hakkında bilgiler verdi.

“Uygulamalı İç Kontrol ve Risk Yönetimi Eğitimi”

“Uygulamalı İç Kontrol ve Risk Yönetimi Eğitimi”

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen “Uygulamalı İç Kontrol ve Risk Yönetimi Eğitimi” 30 Ekim, 31 Ekim ve 1 Kasım 2017 tarihlerinde, Balıkesir Devlet Hastanesi Lokalinde, 53 kişinin katılımıyla, Ankara-IOTA Bilgi Teknolojileri A.Ş’nden Dr. Mustafa Kemal TOPÇU’nun eğitmenliğinde gerçekleştirildi.

Termal Turizmin Gözdesi Sındırgı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Termal Turizmin Gözdesi Sındırgı Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Termal kaynakları ile doğallığın ve kültürün buluştuğu adres Doğal Şehir Sındırgı termal turizmin incisi olma yolunda ilerliyor. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın 2004 ten bu yana kurduğu hayaller ve ilçeyi termal turizm alanında geliştirmek adına gerçekleştirdiği çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.

KEPSUT’TA ÖĞRENCİLER OKULA,

KEPSUT’TA ÖĞRENCİLER OKULA,

Kepsut ilçesinde eğitim 7 den 70 e tüm vatandaşların katılımı ile devam ediyor. Sabah çocuklarını okullarına gönderen velilerin kendileri de Balıkesir Meslek Edindirme (BALMEK) kurslarına katılıyorlar.

Haluk Levent Üniversitelerle Buluştu

Haluk Levent Üniversitelerle Buluştu

Balıkesir Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Bünyesinde faaliyet gösteren Radyo – İletişim Topluluğu, Türk Rock Müziği’nin ünlü ismi Haluk Levent İle bir söyleşi gerçekleştirdi.