• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266

HABERLER

Balıkesir’de Nereden Satılık Daire Alınır?

Balıkesir’de Nereden Satılık Daire Alınır?

Hayata geçirilmiş olan markalı konut projeleri sayesinde gayrimenkul alanında Balıkesir satılık daire fırsatları yatırımcıların dikkatini çekiyor. Özellikle de Haziran ayı, satılık konut fiyatlarının yükseldiği iller listesinde, Balıkesir ilk sıralarda yer alıyor. Hem burada yaşamak isteyenler hem de gayrimenkul yatırımında bulunmak isteyenler tarafından yatırım için oldukça özel bir konumda bulunuyor. Burhaniye, Ayvalık, Edremit gibi bilinen tatil beldelerinde yatırım imkanı oldukça geniş.

AKÇAY MEYDANINA KAVUŞTU

AKÇAY MEYDANINA KAVUŞTU

BAŞKAN KAFAOĞLU’NDAN BİRLİK ÇAĞRISI BAŞKAN KAFAOĞLU; “BELEDİYECİLİKTE TREND DEĞİŞTİ” Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen Akçay Sarıkız Meydanı’nı dün düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Milletvekilleri Belgin Uygur ve Mustafa Canbey, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, AK Parti MKYK Üyesi Ali Aydınlıoğlu, Daire Başkanları ve Akçaylılar katıldı. Açılış töreninde konuşan […]

Bu yaz camideyim

Bu yaz camideyim

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesinin Gençlik Kurulu (Genç MÜSİAD) ‘Bu Yaz Camideyim 2018 Etkinliğini’ Hacı Sami ve Hasibe Kozan Camiinde gerçekleştirdi.

“KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ”

“KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ”

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, “Son zamanlarda ülkemizin siyasi ve ekonomik anlamda uluslararası saldırıya maruz kaldığı malumunuzdur. Ancak Türk Ekonomisi ve Bankacılık Sistemi sağlam temellere oturmakta olup her türlü krize göğüs gerecek güce sahiptir” dedi. Kula sözlerini şöyle sürdürdü: “Hükümetimizin ve Merkez Bankamızın aldığı sıra tedbirler ile ekonomide taşlar yerli yerine oturacak ve istikrar en kısa sürede sağlanacaktır.

GÜNLÜK KİRALANAN EVLERE OPERASYON

GÜNLÜK KİRALANAN EVLERE OPERASYON

Balıkesir’de gayri resmi olarak günlük ya da saatlik kiraya verilen evlerle ilgili denetimler kapsamında 413 günübirlik konaklama yeri denetlendi.

Balıkesir, ata sporuna sahip çıkıyor

Balıkesir, ata sporuna sahip çıkıyor

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın Kurtdereli mesaisi sürüyor. Bu kez de Balıkesir’de yaptığı ziyaretlerle il protokolünü Kurtdereli Güreşleri’ne davet eden Başkan Yılmaz, “Her yıl artan bir coşku ve ilgiyle gerçekleştirdiğimiz Kurtdereli Güreşleri’ne sahip çıkan, bu geleneği yaşatmamız noktasında bizlere destek olan tüm Balıkesirli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Balıkesir Tercüme Bürosu Hizmetleri

Balıkesir Tercüme Bürosu Hizmetleri

Bugüne kadar kurumsal çalışma şirketleri veya kişiler, çeviri işlerine yetecek kadar teknik birikime sahip bir internet sitesi bulamadıkları için genellikle tercüme ofisleri ile çalışmak zorunda kalıyordu. Örneğin Balıkesir menşeili bir kuruluş Balıkesir tercüme bürosu arayarak işlemlerini bu kuruluşlar aracılığıyla çözüyordu.

DAYAK YİYORUZ

DAYAK YİYORUZ

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan Eğinlioğlu, dövizdeki yükseliş için; “Dövizdeki sık iniş çıkışlar bizi dövüyor ve yıpratıyor. Kesinlikle ekonomik bir reform paketine ihtiyacımız var” dedi.

ATA YURDUNDAN ANA YURDUNA

ATA YURDUNDAN ANA YURDUNA

Kale Grubu şirketlerinden Kalekim’in Balıkesir fabrikasının açılışı gerçekleştirildi. Açılış töreninde konuşan Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Zeynep Bodur Okyay; “Balıkesir, tıpkı birlikte anıldığı Çanakkale gibi, bizim gönül bağımızın güçlü olduğu bir kent. Buradaki Kalekim fabrikamız bölge sanayi ve ekonomisindeki canlanmanın ve yarınlara dair umutların en önemli göstergelerinden biri” dedi.

GÜLERTAN’IN BAŞARISI KUTLANDI

GÜLERTAN’IN BAŞARISI KUTLANDI

Balıkesir’de büyük bir başarıya imza atarak platin liderlik seviyesine yükselen Nilay Gülertan’ın bu başarısı LR Firması Genel Müdürü Ömer Barış Turhan ve Satış Müdürü Özkan Aktaş ile Balıkesir liderlerinin katıldığı sade bir törenle kutlandı.