• bilgi@derinajans.com
  • 0850 885 1 266
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,240 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Jale Kaya
  • ADRES: balıkesir
  • TELEFON: 0 (549) 794 9445
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kaydol – Kaydet

Eğitim – Takip Et

Üyelik İçin:

http://www.farmasihayat.com

Herkes bir Farmasi danışmanı olabilir.  
Farmasi  iş fırsatı benzersizdir. 
Farmasi danışmanı olmak her yaşam tarzı için uygundur.  
İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin… 
Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. 
Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış. 
Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.  
Farmasi’ nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

NEDEN FARMASİ

MUTLU ve BAKIMLISIN

Farmasi ile tanıştığın zaman 68 yıllık tecrübe ve ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışıyla kaliteli ürünler kullanarak güzelliğine güzellik katar mutlu hissedersin. Son teknoloji ve Ar-Ge desteğiyle üretilen güzellik ve bakım ürünlerimizin arkasındayız. Dene, hisset ve kendindeki farkı gör! 
Vazgeçemeyeceksin!

EMIN ELLERDESİN!

Farmasi’nin net ve güvenilir kazanç dünyasında artık sen de varsın. Kullan, kazan! Sevdiğin ve hep ihtiyacın olan ürünleri kullanırken sana sunulan indirim ve kampanyalarla tasarruf edeceksin. Tavsiye et, kazan! Güvendiğin ürünleri sevdiklerine ve tanıdıklarına da kullandır, kataloğunla satış yaparak para kazanmanın tadını çıkar. Ekip kur, kazan! Arkadaşların ve onların arkadaşları da seni gördükçe bu dünyada yer almak isteyecek. Anlat, takip et ve ekibini yönet. 

Birlikte kazanacaksınız!

HAYATIN İÇİNDE VE ÖZGÜRSÜN . . .

Artık Farmasi ailesinin bir parçasısın, yeni bir dünyadasın. Eğitimler ve seminerler senin için, öğren ve güçlen. Tatiller ve seyahatler senin için, hem çalış hem eğlen! Farmasi’nin tüm desteği seninle! Daha başarılı olman ve daha çok kazanman için sana yol göstereceğiz. Ödül aldığında biz de sevineceğiz, seninle gurur duyacağız. Sen de ekibinle büyüyecek, onlara yol gösterecek ve güçlü bir ekibin lideri olacaksın. Diğerlerinin de hayatına dokunduğunda neler hissettiğini ve başarı hikayeni bize mutlaka anlat. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 
Sana güveniyoruz!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.